Proč mít svoji hospodyni?

Stále si říkáte, že mít svoji hospodyni je něco „snobského“ či nereálného?


Věřte, že to tak není.
 

Vrátit se po práci do krásně uklizeného a voňavého bytu není jen sen, ale realita, kterou můžete mít kdykoliv si budete přát.

Správná hospodyňka nejen, že pro pírko přes plot skočí, ale každý kout v bytě vysmejčí, určí správné čistící prostředky pro určený materiál.

Jak práce vypadá?


Začínáme pěkně z vrchu, takže prach na skříních, světlech, obrazech. Pokračujeme prachem na poličkách, parapetech, stolech a jako poslední etapa je vytření podlahy, vysátí koberců.  Je-li potřeba umyjeme nádobí, vyneseme koše a ani žehlení se nebráníme. Jednou za půl roku (před Vánocemi a na jaře) se provádí mytí oken vč. žaluzií, rámů, parapetu. Jako poslední na řadu přijde koupelna a WC, kde důkladně vše umyjeme a vydesinfikujeme.

Každá paní domu ví, že ušetřený čas při úklidu dokáže výborně investovat např. do dětí, které to jistě ocení a nejen děti to ocení.

Říkáte si co naše soukromí?

Toho se bát nemusíte, do skříní ani do šuplíků nekoukáme, co uslyšíme nebo uvidíme ihned zapomeneme, tudíž nikde nevykládáme. Při úklidu můžete být s námi nebo si odejít na pochůzky, vše záleží jen na Vás.

Jaká hospodyňka mě navštíví?

 

No přece ta nejlepší J nekuřačka a pokud se najde kuřačka, tak u Vás doma a při práci nekouří, nepije alkohol ani jiné neřesti nedělá. Je pečlivá, spolehlivá, vždy usměvavá a příjemná.

Služby navíc?

Nic není nemožné. Po cestě k Vám rádi nakoupíme, vyzvedne léky atd. stačí jen dát včas vědět.

Jak dlouho hospodyňka pracuje?

 

V průměru je to 4 hodiny co se úklidu týká. Pokud se ale myjí okna počítejte s delší dobou, práci totiž dělá Vaše hospodyňka pečlivě.

 

Co si připravit na příchod hospodyňky?

Z hola vůbec nic. Vše potřebné si přivezeme a zase vše odvezeme